Знам’янський психоневрологічний інтернат харчуватиме пацієнтів дорогим м’ясом

Провівши відкриті торги Знам’янський психоневрологічний інтернат визначив замовника, що поставлятиме закладу чотири види м’яса. При очікуваній вартості замовлення в 1,15 мільйона гривень переможцем торгів, з пропозицією 1,03 мільйона, став ФОП Зайцев Сергій Олександрович. Контракт з підприємцем замовник підписав 8-го березня поточного року. 

Того ж дня сторони підписали і додаткову угоду. Згідно останньої наразі бюджетні зобов’язання інтернату складають 200 тисяч гривень. Подальше ж виконання умов договору виникатиме по мірі збільшення кошторисних призначень. 

Ціни на окремі товари, закріплені сторонами у специфікації до договору, виявились дещо завищеними у порівнянні з ринковими. Зокрема в мережевому роздрібному супермаркеті “Сільпо” ціна курячого філе складає 167 грн/кг, а не 188 грн/кг як в договорі. За курячу ж печінку в магазині з вас попросять 99 грн/кг, замість 115 грн/кг, які платитиме психоневрологічний  інтернат. 

Зареєстрований у Кропивницькому ФОП Зайцев є активним учасником публічних закупівель. З моменту першої реєстрації в 2019 році підприємець підписав загалом 224 договори на загальну суму 24,21 мільйона гривень. 

Варто зауважити, що поставляти товар замовнику Сергій Зайцев планує на автомобілі, який відповідно до договору позички братиме у іншого ФОПа Олега Осадчого. Саме же Осадчий на цьому ж авто виконуватиме зовсім інший бюджетний контракт – поставку овочів для дитсадка №37 “Ластівка” у місті Кропивницький.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *