Ладижинські освітяни планують переплачувати за овочі та фрукти

За результатами проведених відкритих торгів Відділ освіти Ладижинської міської ради визначився з підрядником, що поставлятиме навчальним закладам громади овочі та фрукти. За 405,75 тисяч гривень відповідне замовлення планує виконувати ФОП Калина Вікторія Степанівна. Наразі в системі Prozorro опубліковано повідомлення про намір підписати з підприємицею відповідний договір. 

Необхідний для виконання замовлення персонал і транспорт Вікторія Калина планує залучати за договором транспортного експедирування. Поставляти товар необхідно буде до 5 дитсадків ладижина та Заозерненську гімназію. Овочі та фрукти виставлятимуть двічі на тиждень, у понеділок та четвер, протягом 2024 року. Необхідність регулярних поставок замовник пояснив відсутністю приміщень придатних для довготермінового зберігання продуктів харчування. 

Ми проаналізували цінову пропозицію переможця торгів та виявили ряд потенційних переплат. Зокрема:

  • буряк: 25 грн/кг – пропозиція ФОПа, 17 грн/кг – ринкова;
  • морква: 25 грн/кг – пропозиція ФОПа, 10,9 грн/кг – ринкова;
  • капуста качанна: 18 грн/кг – пропозиція ФОПа, 14 грн/кг – ринкова;
  • цибуля ріпчаста: 20 грн/кг – пропозиція ФОПа, 16,5 грн/кг – ринкова;
  • яблуко: 28 грн/кг – пропозиція ФОПа, 24,5 грн/кг – середня ринкова ціна;
  • лимон: 80 грн/кг – пропозиція ФОПа, 55 грн/кг – ринкова;
  • банан: 75 грн/кг – пропозиція ФОПа, 70 грн/кг – ринкова ціна.

З урахуванням вказаних ринкових цін, потенційна переплата відділу освіти може скласти 59,08 тисяч гривень, або ж 14,5% від загальної вартості замовлення. 

Підприємиця Вікторія Калина зареєструвала власний ФОП у грудні 2017-го року. У разі підписання контракту це стане загалом 8-им договором між Вікторією Калиною та Відділом освіти Ладижинської міської ради. Усього підприємиця має в своєму активі 288 угод на загальну суму  17,35 мільйонів гривень. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *