Хмільницька міськрада переплатить за курятину майже півмільйона гривень

Хмільницька міська рада, що на Вінниччині замовила суттєву партію м’яса загальною вартістю 6,55 мільйонів гривень. Загальна сума контракту, який буде підписано з ТОВ “Деражня-Агро”, лише на 10 тисяч гривень менша очікуваної вартості визначної замовником. Оскільки окрім згаданої фірми на відкриті торги більше ніхто не прийшов, номінальна економія склала менше 1%. Відповідна інформація розміщена на сторінці закупівлі в системі Prozorro. 

Закупівлю проводило Управління освіти, молоді та спорту Хмільницької міської ради. Замовник визначив, що підрядник має поставляти товар до 32 шкіл і дитсадків розташованих у місті Хмільник, а також селах Соколова, Березна, Білий Рукав, Великий Митник, Голодьки, Журавне, Кожухів, Колибабинці, Куманівці, Кушелівка, Лелітка, Лозова, Порик, Сьомаки, Томашпіль, Шевченка і Широка Гребля. На потребу школярів і дошкільнят посадовці придбали свинину великокускову, філе курятини та курячі стегенця.

Проаналізувавши наявні ринкові ціни та цінову пропозицію “Деражня-Агро” ми виявили, що потенційна переплата замовника може скласти близько півмільйона гривень. Зокрема за куряче філе Хмільницька міська рада платитиме 185 грн/кг. І це при тому, що у звичайних роздрібних супермаркетах можна знайти товар по 167 грн/кг чи навіть 162,9 грн/кг. При середній ціні в 165 грн/кг потенційна переплата складає 360 тисяч гривень. 

Дещо завищеними є й ціни на курячі стегенця. Їх міськрада планує купувати по 135 грн/кг. В супермаркетах однак можна знайти дешевші пропозиції. “Сільпо” – 125,5 грн/кг, “Варус” – 104,9 грн/кг, “Фора” – 110,9 грн/кг. З урахуванням ринкових цін це ще 169,87 тисяч гривень переплати. Загалом на курятині Хмільницька міська рада може втратити 493,87 тисяч.

Зареєстрована у 2014 році ТОВ “Деражня-Агро” належить хмельницькій підприємиці Олені Бурковській, яка до середини 2017-го року також була власницею ТОВ “Проскупів м’ясо”.

Загалом з моменту впровадження Prozorro “Деражня-Агро” підписало 1305 договорів. Поточна сума цих контрактів- 444,19 мільйонів гривень. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *