ФОП-новачок отримала мільйонне замовлення від КП очолюване її батьком

Підприємиця Ангелені Ващук, що зареєструвала власний ФОП 1-го лютого 2024 року, менш ніж за місяць роботи встигла підписати два контракта із замовниками Закарпатської області. Загальна вартість договорів склала 1,52 мільйона гривень. Своє найбільше замовлення Ващук отримала від підприємства, з яким має тісні зв’язки.  

Перший контракт підприємиця підписала 15-го лютого з Державним комунальним підприємством “Розівка”. За 1,32 мільйона гривень Ангеліна Ващук має провести реконструкцію мережі водопроводу по вулиці Свободи, від буд №2 до буд. №50, в селі Холмок. Від згаданої суми 760 тисяч планують витратити на матеріали, 152,5 тисячі гривень на експлуатацію будівельних машин, ще 222,8 тисяч на заробітну плату працівникам. Скільки людей буде задіяно під час ремонту не вказано, адже контракт між сторонами було підписано напряму без проведення конкурентних торгів. 

Варто зауважити, що наразі ДКП “Розівка” очолює Володимир Рішко. У 2024 році посадовець у декларації вказав лише одну доньку – Лесю Рішко. Однак у декларації поданій в 2018 році фігурує ще одна донька, вже відома нам Ангеліна Ващук. 

Таким чином комунальне підприємство “Розівка” віддало замовлення на 1,32 мільйона гривень дочці-підприємиці свого директора. 

Та на цьому успіхи ФОПа-новачка не завершились і менш ніж за тиждень після згаданого договору Ангелін Ващук підписала свій другий контракт. Цього разу на 199,9 тисяч гривень з Відділом житлово-комунального господарства та благоустрою Холмківської сільської ради Ужгородського району. Підрядниця протягом року має надавати послуги з утримання та технічного обслуговування об’єктів вуличного освітлення території населених пунктів Розівка, Минай, Холмок і Концово. Разом з договором замовник опублікував на сторінці закупівлі в системі Prozorro і підсумкову відомість ресурсів. Таким чином ми знаємо, що понад 97 тисяч гривень буде витрачено на 109 LED світильників вуличного освітлення на 50 Вт. Таким чином один такий світильник коштуватиме 850 гривень. Зауважимо, що в мережі можна знайти безліч більш дешевих варіантів, зокрема за 719 грн чи 675 грн. Однак є варіанти і за 850 гривень та дорожчі.  

Юридична адреса ФОПа Ващук Ангеліни Володимирівни – місто Ірпінь. Однак в моніторинговій системі YouControl є інформація про що бізнес-вумен має також земельну ділянку в селі Холмок. Саме там в тому населеному пункті де Ващук має опікуватись вуличним освітленням, ремонтувати водопровід і де Володимир Рішко є членом виконавчого комітету

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *