Свалявська міськрада переплатить за овочі та фрукти для освітян

Провівши відкриті торги Відділ освіти, молод, спорту та культури Свалявської міської ради підписав контракт на поставку місцевим освітнім закладам овочів та фруктів на загальну суму 1,31 мільйона гривень. Відповідний договір уклали з ФОП Цанько Ольгою Василівною, яка має забезпечувати замовника відповідними продуктами до кінця поточного року. 

На тендер оголошений міськрадою не знайшлось багато охочих. Єдиним учасником торгів Стала підприємиця Ольга Цанько, яка запропонувала виконати замовлення лише на 726 гривень дешевше очікуваної вартості. Цього однак вистачало щоб отримати підряд. 

За умовами контракту Ольга Цанько поставлятиме фрукти та овочі до 25 закладів освіти розташованих у місті Свалява, а також селах Драчино, Стройне, Росош, Дусино, Плав’є, Черник, Тибава і Мала Мартинка. 

Порівнявши зафіксовані в договорі ціни зауважимо, що окремі категорії дещо вищі за цінові показники в мережевих супермаркетах країни. Серед іншого:

  • морква: кошторис – 18 грн/кг, ринкова ціна – 12 грн/кг;
  • цибуля: кошторис – 18 грн/кг, ринкова ціна – 16.5 грн/кг;
  • банани: кошторис – 68 грн/кг, ринкова ціна – 65 грн/кг;
  • лимони: кошторис – 70 грн/кг, ринкова ціна – 55 грн/кг;
  • апельсини: кошторис – 70 грн/кг, ринкова ціна – 47 грн/кг.

Таким чином потенційна переплата замовника складає майже 157 тисяч гривень. 

Ольга Цанько зареєструвала власний ФОП у 2019 році. З того часу підписала загалом 258 договорів на суму 18.82 мільйонів гривень. Майже 63% від цієї суми підприємиця отримала саме від Відділу освіти, молод, спорту та культури Свалявської міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *