Виноградівський геріатричний пансіонат наддешево закупився вершковим маслом

За результатами відкритих торгів Комунальна установа “Виноградівський геріатричний пансіонат” Закарпатської обласної ради підписав договір щодо постачання вершкового масла. Відповідний контракт на суму 376,38 тисяч гривень було укладено з ТОВ “Кривка” 7-го лютого. Відповідна інформація розміщена на сторінці закупівлі в системі Prozorro. 

На вказану суму фірма має поставити замовнику 2040 кілограмів масла жирністю 72-73%, фасованим по 180-200 грамів або 5кг. Це має бути продукт, що не містить рослинних жирів, консервантів та смакових добавок. Відповідно до наданих документів виробникм масла є ТзОВ “Агропобутсервіс” Мирослави Лев. 

Ціна, за якою ТОВ “Кривка” зголосилось поставляти товар, зафіксована в договорі і складає 184,5 грн за кілограм. Це надзвичайно низька ціна, враховуючи, що цьогоріч даний товар через Prozorro купують мінімум вдвічі дорожче.

Власниками створеного у січні 2022 року ТОВ “Кривка” є підприємець Василь Кривка та його сини Мирослав і Роман Кривка. Окрім бізнесу сім’я має й політичні амбіції. В 2010 та 2015 роках Василь Кривка балотувався до Міжгірської районної ради від партії “Єдиний центр”. А вже в 2020-му до Міжгірської селищної ради намагався потрапити Мирослав Кривка, який долучився на тих виборах до партії “Слуга народу”. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *