Сільрада на Закарпатті витратить півмільйона на адвокатів

Наприкінці січня Полянська сільська рада Мукачівського району Закарпатської області прозвітувала про підписання договору щодо надання адвокатських послуг на 2024 рік. Відповідно до опублікованої на порталі Prozorro інформації послуги за 480 тисяч гривень надаватиме Адвокатське об’єднання “МК Лекс”. 

Обгрунтовуючи замовлення представники сільради зазначили, що не мають штатної посади юриста чи юрисконсульта, тому оплачують послуги сторонньої організації. При цьому у раді існує постійна необхідність у правовому супроводі діяльності, а також у проведення претензійно-позовної роботи, представництва інтересів сільради в судах у цивільних, господарських, адміністративних, кримінальних справах. 

Контрактом передбачено, що за свої послуги “МК Лекс” отримуватиме щомісячно по 40 тисяч гривень. З урахуванням зарплат чиновників сільрад у регіоні, за ці кошти сільрада могла б щомісячно забезпечувати роботою принаймні двох штатних юристів. 

Сторони співпрацюють з 2019 року, коли було засноване відповідне адвокатське об’єднання. Однак у попередні роки сільрада оплачувала кожну послугу адвокатів окремим договором. Зокрема минулоріч таких послуг назбиралось на 199,2 тисяч гривень. 

Власниками “МК Лекс” вказані Василь Кривка, Іван Машкаринець і Назар Ладика. Останній свого часу займав посаду судді господарського суду Закарпатської області. Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *