Рахівська фірма з “чорного списку” АМКУ за тиждень отримала підрядів на 1,6 мільйона гривень

Товариство з обмеженою відповідальністю “Квадробуд – БПВ” за період з 31 січня по 6 лютого підписало 4 договори щодо надання різноманітних послуг на загальну суму 1,58 мільйонів гривень. При цьому саме підприємство ще з липня 2021 року перебуває в так званому “чорному списку” АМКУ – переліку фірм викритих на антиконкурентних узгоджених діях під час проведення торгів. 

Підприємства, що перебувають у згаданому списку не мають права отримувати підряди на конкурентних торгах. Тож номінально замовлення отримані “Квадробуд – БПВ” законні, адже підписані напряму, без конкурентної боротьби на тендерах. Тим не менш, доцільність підписання контрактів саме з фірмою-”змовником”, викликає питання. 

Найбільше замовлення, вартістю 1,38 мільйона гривень, підрядник отримав у Відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Богданівської сільської ради. За ці гроші фірма має провести першочергові невідкладні аварійно-відновлювальні роботи з капітального ремонту приміщень корпусу №1 ЗЗСО I-III ступенів села Богдан Рахівського району Закарпатської області. Строк виконання – до кінця 2025 року. За цей час підрядник замінить вікна і двері, встановить підвісну стелю та вирівняє підлогу. Крім того буде проведено внутрішні опоряджувальні роботи та змонтовано металоконструкцію сходів, площадок та огороджень. З урахуванням доволі незначного об’єму робіт кінцеві строки виконання видаються аж надто відтермінованими. 

Крім згаданих робіт фірма отримала два замовлення від Тячівського міжрайонного управління водного господарства. За 99,99 тисяч “Квадробуд – БПВ” проведе розробку грунту будівельною технікою в селі Ганичі, а ще за 99,98 тисяч гривень – відновлення водяного стоку від пошкодженого лівого берега річки Тересва в тих таких Ганичах.

Плюс за 1,3 тисячі гривень КП “Рахівтепло” отримає від фірми-”змовника” послуги спецтехніки Boobcat (міні навантажувача). 

Єдиним власником, а заодно й керівником ТОВ “Квадробуд – БПВ” є Павло Бердар, який також має частку в ТОВ “Верховина буд”. У 2020 році підприємець балотувався до Рахівської міської ради від партії “Рідне Закарпаття”. Наразі є членом виконавчого комітету цієї ж ради. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *