Селищна рада на Закарпатті з переплатою замовила м’яса на понад 2 мільйона гривень

Наприкінці січня Відділ освіти, молоді, спорту, культури і туризму Королівської селищної ради Закарпатської області прозвітував про закупівлю м’яса на загальну суму 2,16 мільйона гривень. Поставлятиме товар ФОП Івегеш Роман Степанович. Відповідна інформація з’явилась на порталі публічних закупівель Prozorro. 

Продукти відділ купував напряму, без проведення конкурентного тендера, оскільки на  попередні відкриті торги, що відбулись на початку січня, жоден учасник не прийшов. За мовами підписаного контракту Роман Івегеш має протягом 2024 року поставляти до 17 дитсадків та шкіл громади наступну продукцію: свинину та яловичину охолоджену, філе куряче та окороки свійської птиці. Прикметно, що ні в підписаному договорі, ні в тендерній документації до невдалої закупівлі не уточнюється про яку саму свійську птицю йде мова.

Проаналізовані ціни на м’ясо закріплені в договорі можемо констатувати – замовник суттєво переплатить за замовлений товар. Зокрема куряче філе коштуватиме осітянам по 200 гривень за кілограм, хоча навіть в мережевих супермаркетах, його роздрібна ціна коливається в межах 164172 грн/кг. Тож лише на курятині потенційна переплата замовника складає близько 120 тисяч гривень. 

Інші продукти ближчі до оптових ринкових цін. За свинину підрядник отримуватиме по 200 гривень за кілограм, а за яловичину по 250 гривень. 

Роман Івегеш зареєструвався як ФОП у грудні 2020 року. З того часу активно працює з місцевими замовниками, регулярно отримуючи безконкурентні підряди на поставку товарів. Окрім діяльності в якості ФОПа Івегеш також є співвласником ТОВ “Рок трейд+”, другим співвласником якого є підприємець Василь Андрейко. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *