Екскерівник закарпатського КП відремонтує ЦНАП за понад 3 мільйона гривень

Пилипецька сільська рада, що на Закарпатті, за результатами відкритих торгів визначила підрядника, що відремонтує ЦНАП у селі Ізки. За 3,09 мільйона гривень відповідні роботи виконає ФОП Пишка Микола Володимирович, який донедавна очолював комунальне підприємство в сусідній громаді. Інформація про це розміщена на сторінці закупівлі в системі Prozorro. 

Підприємець, договір з яким було підписано 16-го січня, зобов’язався виконати замовлення у строк до кінця 2024 року. Техзавданням передбачено, що підрядник має провести капітальний ремонт приміщень ЦНАПу, що розташований в будівлі сільського клубу села Ізки. Тут буде залито нову стяжку підлоги, встановлені металопластикові двері та вікна, змонтовано нову електропроводку та освітлення, водопровід, каналізацію, опалення і вентиляцію. 

Має запрацювати й нова система пожежної сигналізації, встановлювати яку буде залучений субпідрядник – ТОВ “Фаєр-Файтінг Сервіс”. Фірма належить Надії Суботі та Катерині Тадлер, сестрі та дружині доцента, викладача Ужгородського національного університета Андрія Суботи. 

Що ж до самого підрядника, то серед наданих на тендер документів можна знайти інформацію про працівників, з якими Микола Пишка планує виконати замовлення. Мова йде про п’ятьох осіб – інженера будівельника, двох будівельників, робітника і електрика. Цікаво, що з усіма ними ФОП підписав цивільно-правовий договір про найм за день до подання тендерної документації – 22-го грудня. 

Як ФОП Микола Пишка зареєструвався у грудня 2020 року. За цей час встиг підписати вже 32 контракти на 10,86 мільйонів гривень. З квітня 2016 по липень 2023 року очолював КП “Еко” Колочавської сільської ради. В 2020-му пробував свої сили в політиці – балотувався до все тієї ж сільради від політичної партії “Рідне Закарпаття”. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *