Поліції охорони в Закарпатській області витратить понад півмільйона гривень на саморекламу і роботу кол-центру

Орган державної влади Управління поліції охорони в Закарпатській області 12-го січня  прозвітував про підписання договору щодо проведення контекстно-медійної рекламної кампанії. За 207 тисяч гривень відповідну роботу виконуватиме держустанова “Центр систем безпеки поліції охорони”. Інформація про це розміщена на сторінці закупівлі в системі Prozorro. 

Управління поліції охорони не проводило конкурентних торгів та визначило підрядника “вручну”. В обгрунтуванні замовник зауважив, що лише “Центр систем безпеки поліції охорони” має право і можливості виконати обумовлену контрактом роботу, оскільки має виключні майнові права інтелектуальної власності на веб-сайт securitypolice.com.ua.

Саме для його розкрутки й буде проведена рекламна кампанія в пошуковій системі Google і сайтах партнерах. Крім та виконавець має провести ремаркетинг із просування охоронних послуг на відповідному регіональному ринку.

У той же день, 12-го січня Управління поліції охорони в Закарпатській області прозвітувало про ще одне безконкурентне замовлення. Все тому ж “Центру систем безпеки поліції охорони” за 308,5 тисяч гривень було доручено виконувати роль кол-центру для поліції. Послуги підрядник надавати протягом усього 2024 року. 

Варто зауважити, що аналогічну пару контрактів сторони підписували також у 2022 та 2023 роках, однак тоді послуги коштувати дещо дешевше. В 2022-му за рекламну кампанію заплатили 95,48 тис грн, а за послуги кол-центру – 170,4 тисячі. Минулоріч же ціни були наступні – 198 тис грн і 293,8 тисяч гривень відповідно. 

В 2020 та 2021 роках сторони підписували лише по одному договору, щодо надання послуги з приймання телефонних дзвінків.

Управління поліції охорони в Закарпатській області з грудня 2022 року очолює Микола Дубіль, який до того обіймав посаду начальника Дрогобицького РВ УПО в Львівській області.

Керівником “Центр систем безпеки поліції охорони” з середини 2015-го року вказаний Володимир Мовчанюк. 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *