Сват нардепа Петьовки за 400 тисяч чиститиме виноградівські дороги від снігу

На початку поточного року Виноградівське виробниче управління житлово-комунального господарства прозвітувало про підписання контракту щодо надання послуг утримання дорожньої мережі на території Виноградівської ОТГ у зимовий період. Загальну вартість робіт, які підрядник виконуватиме до кінця 2024 року, замовник оцінив у 400 тисяч гривень. Договір уклали з ФОПом Миколою Васильовичем Гречанюком, який має чималий досвід співпраці з виноградівським управлінням ЖКГ.

Це вже третя спроба управління замовити відповідні послуги. Перший тендер, очікуваною вартістю 700 тис грн, було оголошено 24 листопада минулого року. Однак через скорочення видатків закупівлю було скасовано і 29-го листопада оголошено нову, вже на 400 тисяч. На торги ніхто не прийшов, тож і цей тендер у підсумку не відбувся.

Техдокументацією передбачалось, що потенційний учасник торгів має підтвердити наявність мінімум двох автогрейдерів середнього класу, досвіду виконання аналогічних робіт, матеріально-технічної бази та фінансової спроможності виконати замовлення. Доказом останнього мала бути фінзвітність підприємства за 2022 рік та наявність сукупного річного доходу у розмірі мінімум 400 тисяч гривень. 

Оскільки, як ми вже казали, на торги ніхто не прийшов, сказати точно чи відповідає ФОП Гречанюк згаданим вимогам ми не можемо. Тим не менше контракт з підприємцем було підписано. Відповідного до нього працівники ФОПа мають прибирати сніг у самому Виноградові, а також селах Боржавське, Букове, Велика Копаня, Великі Ком’яти, Дротинці, Мала Копаня, Олешник, Онок, Підвиноградів, Фанчиково, Притисянське,  Тросник і Широке.

Підприємець Микола Гречанюк зареєструватися як ФОП ще в 2009 році. Є активним учасником публічних закупівель. З 2016 року підписав загалом 322 бюджетні договори на загальну суму 23,41 мільйона гривень.

За даними місцевого видання “Закарпаття онлайн” Гречанюк є сватом нардепа Василя Петьовки, який був обраний до Верховної Ради як безпартійний самовисуванець. В Раді долучився до депутатської групи “Довіра”. Сам підприємець також мав політичні амбіції. У 2010-му році був обраний депутатом Підвиноградівської сільської ради від “Партії Регіонів”. 

Крім дільності як ФОПа Микола Гречанюк є співвласником ТОВ “Лігаспецбуд” і громадської організації “Джерело плюс”. 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *