Ужгородські комунальники закупились дорогим хлором у фірми-фігуранта кримінальних проваджень

Комунальне підприємство “Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства міста Ужгорода” на початку січня оприлюднило в системі Prozorro договір щодо поставки хлору та коагулянту. Загальна сума контракту, який за результатами відкритих торгів було підписано з ТОВ “Марілайф”, складає 9,67 мільйонів гривень. 

Фірма виявилась єдиним учасником торгів, та все ж суттєво скинула від очікуваної вартості замовлення, яку замовник визначив у розмірі 10,88 мільйонів гривень. 

За умовами контракту “Марілайф” має поставити 35 тонн рідкого хлору та 200 тонн коагулянту – хлористого алюмінію, або еквіваленту. Виконувати замовлення фірма буде протягом 2024 року. При цьому доставка товару має здійснюватись в строк до 10 днів з моменту направлення від комунальників відповідного замовлення. 

Попри здавалось би суттєву економію, вартість придбаного хлору є надзвичайно високою – 105 тисяч гривень за тонну з ПДВ. Для прикладу за аналогічний товар Комунальне підприємство Дніпропетровської обласної ради “Аульський водовід” платитиме ТОВ “Зовнішагротранс-1” 90,84 грн/т. А от КП “Нікопольське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства” Нікопольської міської ради планує замовити у ТОВ  “Аульська хлорпереливна станція” хлор ще дешевше – 75 тисяч за тонну з ПДВ.

Єдиною власницею, а заодно й керівницею ТОВ “Марілайф” вказана Марина Гнойова, яка в Кременчуці має власну адвокатську практику. Фірма є фігурантом кількох кримінальних проваджень. Зокрема службових осіб “Меріалайф” підозрюють у тому, що вони “за попередньою змовою з групою осіб у складі керівників КП, протягом 2017-2019 років привласнювали кошти КП під час закупівлі на конкурсних торгах за штучно завищеними цінами ТМЦ”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *