Словацько-чеський бізнес з часткою комунальників прибиратиме вулиці Мукачева за майже 26 мільйонів

Мукачівське міське комунальне підприємство “Ремонтно-будівельне управління” провівши відкриті торги визначило підрядника, що чиститиме вулиці міста протягом 2024 року. Відповідний контракт, на суму 25,99 мільйонів гривень, було підписано з ТОВ “Аве Мукачево”. Договір уклали в останній робочий день минулого року, 28 грудня. 

Техзавданням передбачалось, що переможець торгів здійснюватиме ручне та механізоване прибирання вулиць і газонів, навантаження, вивезення і захоронення заметів, очищення території міста від льоду та снігу, зимове посипання вулиць протиожеледною суміщщю, а тако прибирання урн. 

Для участі у тендері “Аве Мукачево” надало довідки щодо наявності працівників – загалом 181 штатна одиниця, та необхідного обладнання – сміттєвозів, пилососів, трактора, малотонажних фургонів та власної виробничої бази. 

При цьому учасник допустився кількох помилок, не завантаживши антикорупційну програму, копію договору, який би підтверджував наявність досвіду виконання аналогічних робіт та ряд інших довідок. Замовник надав фірмі одну добу на виправлення помилок, чим “Аве Мукачево” і скористалось.

Варто зауважити, що при очікуваній вартості закупівлі в 26 мільйонів гривень єдиним учасником торгів виявилось ТОВ “Аве Мукачево”. Фірма запропонувала ціну лише 11,4 тисячі меншу від очікуваної. Таким чином номінальна економія склала менше 1%.

Засновниками переможця торгів ТОВ “Аве Мукачево” вказані ТОВ “Аве умвельт Україна”, чеське “Амвельта А.С.” та мукачівське міське КП “Чисте місто”. Останньому належить 4,62% від загального статутного капіталу. Бенефіціарами фірми значаться словацький підприємець Роман Корбачка та його чеський бізнес-партнер Даніель Кшетінскі. А от керує “Аве Мукачево” Володимир Кабай, який в 2020-му році балотувався до Мукачівської міської ради від політичної партії “За майбутнє”. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *