Кіровоградська облрада ще на 350 тисяч замовила ремонт на об’єкті, де вже виділяла 800 тисяч

Комунальне підприємство Кіровоградської обласної ради провело закупівлю робіт на тому самому об’єкті, який вже замовила ремонтувати через інший тендер. До раніше передбачених 800 тисяч гривень планують витратити ще понад 300 тисяч гривень.

Як ідеться в системі Prozorro, комунальне підприємство 25 грудня уклала угоду з ДП «Кіровоградське спеціалізоване управління № 411 Публічного акціонерного товариства Дніпроелектромонтаж» вартістю 349,9 тис. грн.

Підрядник має виконати капітальний ремонт приміщень санвузлів № 151, 151¹, 152, 152¹ та заміну вікон і дверей на ІІ поверсі адміністративної будівлі облради. Також вказано про електромонтажні роботи.

Наразі замовник не завантажив тендерні вимоги, а в оприлюдненій угоді немає деталей що саме має робити підрядник – ремонт санвузлів чи лише електромонтажні роботи.

Термін виконання робіт у договорі зазначений 27 грудня, тобто за два дні після укладення угоди.

Варто зазначити, що раніше замовник замовив капітальний ремонт цього самого об’єкта в ТОВ «Арталекс» за 810 тисяч гривень. За цим договором термін виконання робіт спливає у грудні 2023 року.

Раніше ми повідомляли, що ТОВ «Арталекс» ремонтувати сховище в будівлі облради й переплата на контакті може скласти понад 200 тисяч гривень.

Бенефіціарною власницею ДП «Кіровоградське спеціалізоване управління № 411 Публічного акціонерного товариства Дніпроелектромонтаж» вказана Ніна Василівна Ларжевська з Кропивницького.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *