Калинівська міськрада з переплатою замовила молока на понад 2 мільйона гривень

За результатами відкритих торгів Відділ освіти, молоді та спорту Калинівської міської ради визначився з підрядником, що поставлятиме освітянам молоко протягом 2024 року. Відповідний контракт на суму 2,11 мільйона гривень було підписано з ТОВ “Вінпродплюс”. Дану інформацію розміщено на сторінці закупівлі в системі Prozorro. 

Замовник готовий був викласти за доставку 53054 кілограмів молока 2,12 мільйона. Враховуючи, що “Вінпродплюс” виявився єдиним учасником торгів, фірма скинула від очікуваної вартості лише 8,5 тисяч гривень, чого вистачило щоб отримати підряд. За умовами контракту підрядник має забезпечувати молоком 46 шкіл та дитсадків розташованих на території Калинівської громади. 

Договором було передбачено, що кілограм продукції коштуватиме відділу освіти 39,84 гривні. За ці гроші навчальні заклади отримуватимуть молоко “Молокія” жирністю 2,5% від ПрАТ “Тернопільський молокозавод”. 

Прикметно, що молоко такої жирності в супермаркетах можна знайти суттєво дешевше. Зокрема “Novus” продає такий точно таку ж “Молокію” за 35,2 грн/кг, в мережі магазинів “Пармезан” можна знайти продукцію “Житомирського молокозаводу” за 30 грн/кг, а в “Auchan” реалізують молоко “Кагма” по 34,5 грн за кілограм. За даними Держстату середня ціна такого молока на Вінниччині у листопаді складала 36,1 грн/кг.

ТОВ “Вінпродплюс” було створено півроку тому у червні 2023-го. Власницею вказана Марія Продан якій також належить ТОВ “Вінпродтрейд”. Керівником обох підприємств є Павло Продан, який спільно з Марією Продан керують ГО “Добро немає кордонів”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *