Жмеринська міськрада не чекаючи рішення АМКУ замовила зимове утримання доріг за 1,7 мільйона гривень

Посеред грудня управління житлово-комунального господарства Жмеринської міської ради Вінницької області прозвітувало про підписання договору щодо надання послуги із зимового утримання вулично-дорожньої мережі міста Жмеринка. Контракт, на суму 1,7 мільйона гривень, підписали з ТОВ “БМП-Майстер”. Відповідна інформація розміщена на сторінці закупівлі в системі Prozorro. 

Замовник не проводив конкурентні торги, обгрунтувавши “ручний” вибір підрядника нагальною потребою. Відповідно до наданої інформації в середині листопада управління ЖКГ оголосило відкриті торги для визначення виконавця вищезгаданих послуг. Однак один з учасників закупівлі – ТОВ “Ель Дорадо”, оскаржив рішення управління щодо визнання ТОВ “БМП-Майстер” переможцем торгів. Оскільки погодні умови погіршились і в місті виникла потреба зимового утримання місцевих доріг, було прийнято рішення не чекати остаточного рішення від Антимонопольного комітету України і закупити послуги напряму. 

Відповідний договір було підписано 11-го грудня. А вже за десять днів, 21-го грудня, сторони підписали додаткову угоду, якою переглянули закладені в кошторисі показники. Мова йде про збільшення кількості протиожеледної суміші та використання під час робіт трактор на пневмоколісному ходу LOVOL. Аби компенсувати додаткові витрати та не підвищувати вартість договору, з переліку послуг виключили роботи підмітально-прибиральних машин за умов сприятливої погоди. 

Фірму-підрядника, ТОВ “БМП-Майстер”, було зареєстровано у жовтні 2019 року. Власником наразі вказаний Сергій Бобошко з села Леляки, Жмеринського району. Підприємець, який нещодавно перереєструвався в якості ФОПа, у 2015-му балотувався до Жмеринської районної ради від “Опозиційного блоку”, а в 2020-му вже від “Української стратегії Гройсмана”. Голосів для отримання мандату однак забракло.

Керівник підприємства Микола Сажко у 2020-му також балотувався, однак до Станіславчицької сільської ради Жмеринського району і від партії “Слуга народу”. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *