“Тритижневий” ФОП отримав за день три “дорожні” замовлення на 1,8 мільйона гривень

Наприкінці осені, 28-го листопада, Відділ житлово-комунального господарства, екології, архітектури та містобудування Оратівської селищної ради, що на Вінничині, прозвітував про підписання одразу трьох договорі щодо проведення капітального ремонту місцевих вулиць. Усі три замовлення має виконати ФОП Войтко Альона Миколаївна, яка зареєструвалась як підприємиця менш ніж за три тижні до цього, 8-го листопада. 

Відповідно до опублікованих в системі Prozorro даних Войтко до кінця поточного року виконає наступні роботи:

  • Капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Нагірна в с. Кошлани Вінницького району, Вінницької області, за 516,74 тис грн;
  • Капітальний ремонт дорожнього покриття на відрізку від вулиці Перемоги до кладовища в с.Березівка Вінницького району Вінницької області, за 988,25 тис грн;
  • Капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Анатолія Ромашова в с. Оратів Вінницького району, Вінницької області, за 286,92 тис грн.

В усіх трьох випадках замовник опублікував також сам договір, підписаний сторонами 27-го листопада. Однак попри те що невід’ємною частиною кожного з них були договірна ціна та локальний кошторис, їх оприлюднювати відділ ЖКГ не став. 

За даними аналітичного порталу YouControl підприємиця вказала місцем проживання місто Жмеринка, Вінницької області. В реєстраційних даних також присутній контактний телефон ФОПа – 0674301827, однак в опублікованих договорах фігурує зовсім номер – 068800777.

Цей же номер вказав при реєстрації інший ФОП з Вінниччини – Арсенян Геворг Нушерванович, який і сам отримує бюджетні замовлення. Останнє з них – капітальний ремонт частини дворового асфальтного покриття біля будівлі КНП “Вінницька міська клінічна лікарня №1». 

Окрім того номер з контрактів Альни Войтко – 068800777, та адреса проживання Геворга Арсеняна – село Северинівка, вул.Грушевського, будинок 2А, є реєстраційними даними Благодійного фонду “Вардан”. Засновником та керівником останнього є підприємець Вардан Пагосян, який в 2020-му році безуспішно балотувався до Жмеринської міської та Вінницької обласної ради від партії “Опозиційна платформа – За життя”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *