Поліція охорони Кіровоградщини може суттєво переплатити за утеплення власної адмінбудівлі

Управління поліції охорони в Кіровоградській області за результатами проведення відкритих торгів повідомило про намір підписати з ТОВ “ОВК-Технолоджі” договір на проведення ремонтних робіт вартістю 5,67 мільйонів гривень. За цю суму майбутній підрядник готовий виконати утеплення фасадів п’ятиповерхової будівлі у місті Кропивницький, по вулиці Габдрахманова, 1. Відповідна інформація розміщена на сторінці закупівлі в системі Prozorro.

Фірма “ОВК-Технолоджі” була єдиною, хто прийшов на оголошені поліцією торги. І це при тому, що очікувана вартість замовлення була досить суттєвою – 6,72 мільйона гривень. Скинувши від очікуваного понад мільйон гривень “ОВК-Технолоджі” цілком очікувано стало переможцем торгів. Наразі сторони очікують підписання угоди, за умовами якої фірма має виконати замовлення до кінця поточного року. 

Зауважимо, що на проведену процедуру вже встигли поскаржитись до Держаудитслужби. Наразі на сторінці закупівлі розміщено звернення до ДАСУ наступного змісту: “Недоцільне використання коштів під час дефіциту бойового спорядження на передовій. Невже це так потрібно під час війни фасади ремонтувати”.

Проаналізувавши цінову пропозицію подану учасником ми виявили ряд потенційних переплат. Зокрема мова йде про мінеральну вату щільністю 35 кг/м2. За квадратний метр такої товщиною 50 мм планують платити 140 грн/м2, при наявності ринкових пропозицій на рівні 69 грн/м2. А за таку ж мінвату товщиною 150 мм проситимуть у замовника 486 грн/м2, хоча в мережі її продають за 207 грн/м2. Майбутня переплата замовника на цих двох позиціях складатиме 451,84 тис грн. Це близько 14% бюджету передбаченого учасником на будматеріали.

Кропивницьке ТОВ “ОВК-Технолоджі” було засновано в 2015 році. Наразі власником, а заодно й керівником фірми вказана Олена Вдовиченко. Підприємиці також належить ТОВ “ОВК-Енерджі”.

Наразі в активі ТОВ “ОВК-Технолоджі” 73 підписаних через систему Prozorro договорів на загальну суму 28,21 мільйонів гривень. 

Управління поліції охорони в Кіровоградській області очолює Володимир Величко. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *