За два тижні “депутатський бітум” для Кіровоградського облавтодора здорожчав на 30%

У жовтні Дочірнє підприємство “Кіровоградський облавтодор” ВАТ “ДАК “Автомобільні дороги України” підписало два однотипні договори на поставку дорожнього бітуму. Обидва контракти підписали з одним підрядником – ТОВ фірма “Алеко”. Загальна кількість товару також не відрізняється – по 250 тонн. А от ціна встигла змінитись на 30% в бік здорожчання. 

Перший договір між сторонами було укладено 5-го жовтня на суму 6,925 мільйонів гривень. А вже за два тижні, 20-го березня облавтодор та “Алеко” підписали другий контракт, але вже на суму 9 мільйонів. Таким чином вартість тонни бітуму за два тижні зросла з 27,7 до 30 тис грн/т. 

Прикметно, що обидві закупівлі замовник проводив за спрощеною процедурою, на яку, попри суттєву вартість замовлення, подався лише один учасник. У тендерній документації вимоги до потенційних підрядників не відрізнялись – бітум мав бути виготовлений не раніше 2023 року, строк поставки – до кінця поточного року, місце – за заявкою облавтодора. 

Переможець обох торгів ТОВ фірма “Алеко” належить прописаному у Світловодську Івану Петрову, який також володіє НВК підприємством “Промсервіс” і ТОВ “Транс біт групп”. Підприємець є чинним депутатом Світловодської міськради від партії “Батьківщина”. 

Директор підприємства Світлана Усенко також має політичні амбіції. У 2020-му році балотувалась до Кременчуцької міської ради від партії “Сила і честь”, однак достатньо голосів не набрала. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *