Вінницькі “енергетики” Григоришина відсудили в ладизьких комунальників понад 900 тисяч боргу за спожиту електроенергію

Господарський суд Вінницької області задовольнили позов енергопостачальної компанії ТОВ “Енера Вінниця” до комунального підприємства  “Ладжитлосервіс”. За не поставлену та неоплачену вчасно електроенергію комунальники мають оплатити 900,46 тисяч гривень. Відповідне рішення було опубліковано в Єдиноме державному реєстрі судових рішень 13-го жовтня 2023 року. 

В оприлюдненому документі вказано, що у вересні 2019 року між ТОВ “Енера Вінниця” та КП “Ладжитлосервіс” було укладено типовий Договір ТР-230800 про постачання електричної енергії. Комунальники на виконання умов договору та комерційної пропозиції підписали також  заяву-приєднання в якій визначили перелік 71-єї точки комерційного обліку отриманої енергії. Під час судового процесу стало відомо, що згаданий договір щорічно пролонгувався. Діяв він і в поточному році.

Відповідно до актів приймання передачі товарної продукції за період березень-червень 2023 року КП “Ладжитлосервіс” було спожито 458,68 тис кВт/год електричної енергії на загальну суму 900,46 тис грн. Факт постачання електричної енергії відповідачу та її обсяг підтверджується, рахунками та актами прийняття-передавання продукції – активної електричної енергії, які надсилались відповідачу для підписання та погодження на адресу вул. Процишина, буд. 12, м. Ладижин. Станом на день подачі даної позовної заяви “Ладжитлосервіс” вище вказані рахунки 

оплачені не були. 

Оскільки заборгованість в розмірі 900,46 тис грн. за спожиту в період з березень-червень 2023 електроенергію, підтверджується наявними в справі доказами та не спростована відповідачем, суд прийняв рішення задовольнити позов  ТОВ “Енера Вінниця”.

Бенефіціаром ТОВ “Енера Вінниця” досі є україно-російський підприємець Костянтин Григоришин, власник бізнесгрупи “Енергетичний стандарт”. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *