Депутат Вінницької міськради взяв двомільйонний підряд на поставку ноутбуків освітянам Хмільника

За результатами проведених відкритих торгів з особливостями Управління освіти, молоді та спорту Хмільницької міської ради підписало контракт на поставку ноутбуків для учнів та вчителів міста з підприємцем Володимиром Онофрійчуком. Відповідний договір на 1,99 мільйона гривень було опубліковано в системі Prozorro. 

Прикметно, що договір сторони підписали 4-го вересня. При цьому поставити товар підрядник мав до 31 серпня, тобто ще до фіксації договірних зобов’язань. Такі строки були передбачені в тендерній документації замовника та були записані в договорі.  

Незважаючи на це оплата Онофрійчуку за товар так і не була проведена. Хоча за умовами проведеного тендеру замовник мав розплатитись протягом 10 днів з моменту одержання замовленого товару. 

Щодо самої техніки, то учні та вчителі отримають однакові ноутбуки – LENOVO ThinkBook 15 G4 ABA. От тільки техніка для викладачів матиме додаткове програмне забезпечення – Corinth 3D. Це це провідний навчальний посібник для навчання біології людини, тварин і рослин, хімії, фізиці, математиці, геології, астрономії та іншим предметам. Програма включає 1500 науково підтверджених 3D-моделей, що будуть корисні та цікаві школярам. 

Загалом на замовлення освітян Хмільник буде поставлена 80 ноутбуків для школярів та ще 8 для вчителів. 

На етапі роз’яснень до замовника звернувся один з потенційних учасників закупівлі, вказавши на дискримінаційні, на його думку, положення тендерної документації. Мова йде про специфічні технічні параметри товару, які суттєво звують коло потенційних учасників. 

 Дописувач був упевнений, що торги “заточені” під конкретний товар – LENOVO ThinkBook 15 G4 ABA та ФОПа – Онофрійчука Володимира Володимировича. І хоча замовник відкинув ці звинувачення, однак і товар, і постачальник співпали з “передбаченнями”. 

Володимир Онофрійчук є досвідченим учасником публічних закупівель. Попри те, що перший підряд ФОП отримав у 2021 році, за цей час підприємець встиг підписати вже 33 договора на 9,89 мільйонів гривень. Найбільше замовлень – загалом 7 на 5,65 мільйонів, підрядник отримав саме від Управління освіти, молоді та спорту Хмільницької міської ради. Наразі Онофрійчук є депутатом Вінницької міської ради від “Європейської солідарності”.

 Управління освіти, молоді та спорту Хмільницької міської ради очолює Віталій Оліх. У 2020му році чиновник балотувався до Хмільницької районної та Калинівської міської ради від партії “За майбутнє”. Крім того він є помічником народного депутата України Петра Юрчишина. 

Хмільницьку міську раду очолює брат нардепа Юрчишина, Микола Юрчишин. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *