Сільрада на Рівненщині збудує новий спортмайданчик, не поскупившись на штучній траві

Білокриницька сільська рада витратить 2,63 мільйона гривень на будівництво нового спортивно-відпочинкового майданчика. Відповідний контракт замовник підписав з ТОВ “Західбудцентр” 14-го вересня поточного року. Відповідна інформація опублікована в системі публічних закупівель Prozorro.

Для вибору підрядника сільрада оголосила відкриті торги з особливостями на які прийшло двоє учасників. Мова йде про вже згаданий ТОВ “Західбудцентр” з пропозицією в 2,63 мільйона гривень і ТОВ “Реноме-Євробуд” ціна якого виявилась дещо вищою – 2,71 мільйона. Під час аукціону часники не змінювали свої первинних ставок тож перемогу, а з нею і підряд отримав “Західбудцентр”.

За умовами тендерної документації підрядник має до кінця поточного року побудувати спортивно-відпочинковий майданчик по вулиці Приміська в селі Біла Криниця. Фірма займається облаштуванням покриття майданчика, встановленням спортивного обладнання, зведенням огорожі та озелененням території навколо спортивного об’єкта.

Проаналізувавши кошторис будівництва зауважимо, що переважна більшість обладнання та витратних матеріалів, що будуть використані під час робіт, мають цілком ринкові ціни. Тим не менш є матеріали, до вартості яких є питання. Зокрема штучна трава, за яку сільрада платитиме 588,6 грн/м2. В той же час ми знайшли чимало пропозицій більш дешевої трави. В мережі її продають за 443 грн/м2, 397 грн/м2 та навіть 329 грн/м2.

Власником фірми-підрядника ТОВ “Західбудцентр” вказаний Володимир Царук з Рівненщини. Свого часу підприємець також значився власником ТзОВ «Осма ЛТД».

ТОВ “Західбудцентр” є вельми досвідченим учасником публічних закупівель. З моменту впровадження Prozorro фірма встигла підписати вже 100 договорів на суму 94,37 мільйона гривень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *