Вінницька лікарня за 20 мільйонів планує відремонтувати частину приміщень, переплативши “улюбленцю” на обладнанні

Комунальне некомерційне підприємство “Вінницька міська клінічна лікарня “Центр матері та дитини” визначилось з підрядником, що ремонтуватиме для замовника четвертий поверх пологового будинку. За результатами відкритих торгів з особливостями контракт планують віддати ПП “Вік-Ант Плюс”. Наразі в системі Prozorro опубліковано повідомлення про намір підписати відповідний договір. 

При очікуваній вартості замовлення у розмірі 20,13 мільйонів гривень єдиний учасник торгів – “Вік-Ант Плюс”, запропонував виконати замовлення не набагато дешевше, за 20,11 мільйонів. Таким чином номінальна економія склала менше 1%.

Тендерною документацією передбачено, що майбутній підрядник до кінця наступного року має провести внутрішні ремонтні роботи в приміщенні, а також замінити комунікації та встановити нове медичне обладнання, техніку та меблі. 

Дослідивши локальний кошторис поданий потенційним переможцем торгів ми виявили, що ціни на окрему техніку, яку планується змонтувати у відремонтованих приміщеннях, були суттєво завищені. Зокрема замовнику доведеться чимало переплатити на побутових рекуператорах. Це компактні вентиляційні пристрої для забезпечення свіжого повітря. Так в кошторисі модель PRANA 200C планують купувати за 32,48 тис грн, а PRANA 150 за 21,2 тисячі. В той же час в мережі ці товари можна придбати за 16,36 та 12,73 тис грн відповідно. Таким чином орієнтовна переплата на цих двох позиціях складає 285,75 тисяч гривень. 

А от на телевізор LG діагоналлю 55см замовнику доведеться витрати 33,89 тисяч гривень, хоча його реальна ціна суттєво дешевша – 20,5 тисяч

Чималі переплати заклали й у ціни на меблі. Зокрема кошторисна ціна медичної шафи ШМс-5 – 29,66 тисяч гривень. А от в мережі чимало пропозицій про продаж аналогічної шафи за 15,73 тисяч. Потреба в півдесятка таких шаф і от маємо зайво витрачені 69,66 тисяч гривень.  

Власниками потенційного підрядника – ПП “Вік-Ант Плюс”, сказані вінницькі підприємці Ігор Черниш та Олег Гончаренко. Договір з “Вінницькою міською клінічною лікарнею “Центр матері та дитини” має стати найбільшим контрактом фірми отриманим в Prozorro. До цього в активі підприємства було 30 контрактів на 20,69 мільйонів. При цьому половина згаданих контрактів було підписано з уже згаданим вінницьким медзакладом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *