Тернопільський університет замовив ремонт спортмайданчика фірмі з “чорного списку” АМКУ

Західноукраїнський національний університет, що в Тернополі, прозвітував про підписання контракту на реконструкцію власного спортивного майданчика. Ремонтні роботи замовник оцінив у 1,4 мільйона гривень. 

Навчальний заклад не став проводити конкурентну закупівлю і звернувся до потенційного виконавця напряму. Так підрядником було обрано ТОВ “Том-інвестбуд”. Фірма має завершити усі будівельні роботи на об’єкті, що розташований по вул. Білецькій, 67, у Тернополі, до кінця поточного року. 

Окрім власне реконструкції виконавець має провести мощення доріжок навколо майданчика та провести озеленення території.  

Прикметно, що ТОВ “Том-інвестбуд” наразі не має права отримувати замовлення на конкурентних торгах, оскільки фігурує в так званому “чорному списку” АМКУ. У 2021-му році рішенням Антимонопольного комітету України №72/32-р/к за антиконкурентні узгоджені дії фірма отримала загалом 5 штрафів на суму 448 тис грн. 

Власниками “Том-Інвестбуд” є місцеві брати-підприємці Василь та Віталій Мазурики. Тернопільську медіа пов’язують Мазуриків із мером міста Сергієм Надалом. Загалом з моменту створення Prozorro фірма натендерила 236 контрактів на 250,28 мільйонів гривень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *