Тернопільські метеорологи планують оновити власний автопарк за 853 тисячі гривень

Тернопільський обласний центр з гідрометеорології провівши відкриті торги з особливостями визначився з підрядником, який поставить замовнику новенький автомобіль. Єдиним учасником закупівлі та, як наслідок, потенційним переможцем торгів, стало ТОВ “ТерКо Авто Центр”. Відповідна інформація розміщена на сторінці закупівлі в системі Prozorro. 

Вимогами тендерної документації передбачалось, що метеорологи отримають дизельний Renault Duster з двигуном 1.5, механічною 6-ступінчастою коробкою передач та переднім приводом. При цьому автомобіль має бути виготовлений не раніше 2023 року та мати гарантію 3 роки експлуатації, або 100 тисяч кілометрів пробігу. 

За даними YouСontrol новенький Renault Duster може стати четвертою машиною Тернопільського обласного центру з гідрометеорології. Наразі у власності метеорологів є DAEWOO LANOS 2003-го року випуску, вантажний УАЗ 1995-го та універсал RENAULT DOKKER 2019-го року. 

Як вже було згадано, “ТерКо Авто Центр” виявилось єдиним учасником тендеру. Фірма запропонувала виконати замовлення на 852,7 тис грн, що ідентичною визначеній замовником очікуваній вартості закупівлі. Наразі в системі опубліковане повідомлення про намір підписати відповідний договір. 

Власниками ТОВ “ТерКо Авто Центр” вказані Тетяна і Мирослав Колодій. Підприємцям також належать ТОВ “Джерман Авто Центр”, ТОВ “Джерман Авто-Тернопіль”, ТОВ “ТерКо Авто Моторс”, ТОВ “ТерКо Авто”, ТОВ “ТерКо Авто Град”, ТОВ “ТерКо Авто Інтернешнл”, ТОВ “ТерКо Авто Світ” та інші. Наразі ТОВ “ТерКо Авто Центр” має в своєму активі 703 договори на 129,34 млн грн підписані через систему Prozorro.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *