Рівненські полісмени поповнили автопарк новенькими Renault Duster на понад 6,5 мільйонів гривень

Головне управління Національної поліції в Рівненській області замовило чергову партію спецавтомобілів для потреб полісменів. За 8 автомобілів замовник віддасть 6,55 мільйонів гривень. Поставлятиме замовнику транспорт рівненське ТОВ “Вік партнер”. Відповідна інформація розміщена на сторінці закупівлі в системі Prozorro.

Конкуренція на оголошеному Нацполіцією тендері була суто номінальна, адже на відкриті торги свою пропозицію подав лише один учасник. “Вік партнер” не став знижувати очікувану вартість замовлення, тож за кожен спеціалізований автомобіль на базі Renault Duster буде заплачено по 819 тисяч гривень. 

За свої кошти поліція отримає легковий автомобіль типу універсал, випущений не раніше 2023 року. Авто матиме механічну 6-ти ступеневу коробку передач і дизельний мотор класу Євро 6. Крім того до комплектації входитиме бортовий комп’ютер, ключ з дистанційним керуванням, повнорозмірне запасне колесо, система моніторингу тиску в шинах і багато іншого. Для ідентифікації автомобілів на них має бути нанесена символіка в стилістиці Національної Поліції України, а також встановлена світлова акустична панель “Стріла Ultra Slim синьо-червона”.

Рівненське ТОВ “Вік партнер” було засноване в досить далекому 2009 році. Наразі власником фірми вказана місцева підприємиця Вікторія Красько. Головне управління Національної поліції в Рівненській області є улюбленим замовником “Вік партнер”. За час існування Prozorro сторони підписали вже 30 договорів на 38,65 мільйонів гривень. Загалом же за цей період фірма отримала 332 підряда на 110,86 мільйонів гривень. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *