Одномісячна полтавська фірма планує за 6,7 мільйона відремонтувати два приміщення на Кіровоградщині

Полтавське ТОВ “Агрокорт-П”, що зареєструвалось як підприємство у липні поточного року, претендує одразу на два підряди від замовників Кіровоградщини. За 2,12 мільйона гривень фірма планує провести капітальний ремонт громадського будинку з господарськими будівлями та спорудами в селі Йосипівка. А за 4,58 мільйонів гривень – капремонт покриття покрівлі та водостічної системи “Надлацького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів”. Замовники по обом тендерам опублікували повідомлення про намір  підписати відповідні договори. 

Першим свої торги оголосив Виконавчий комітет Вільшанської селищної ради. Попри досить суттєву очікувану вартість – 2,13 млн грн, та відсутність вимог щодо наявності попереднього досвіду, до участі в тендері подався лише один учасник. При цьому  “Агрокорт-П” погодився на відстрочення остаточного розрахунку на строк до 365 днів після завершення робіт.  

З тендером Надлацького ліцею ситуація виявилась схожа. Також відсутність вимог щодо досвіду, згода на відстрочку оплати та єдиний учасник – ТОВ “Агрокорт-П”. Була однак і певна особливість. Потенційний учасників торгів ПП “Кіровоградбудторгзбут” вказав на те, що замовником на 510м² завищено обсяги замовлень робіт. Вносити зміни до тендерної документації замовник однак відмовився, аргументуючи це тим, що проект капітального ремонту був позитивно оцінений і затверджений, тож коригувати його замовник не може. 

Таким чином потенційний переможець торгів – ТОВ “Агрокорт-П”, розраховуючи вартість майбутніх робіт виходив із завищених оцінок наданих замовником. 

Власником полтавського ТОВ “Агрокорт-П” вказаний Святослав Русін, який також має свою частку в ТОВ “Вепр” і ТОВ “АПК Докучаєвські чорноземи Карлівщини”. Компанію в останній Русіну складає Ольга Кобченко, родичка ексдепутата Полтавської обласної ради Юрія Кобченка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *