Сільрада на Вінниччині віддала “фірмі-улюбленцю” чергові 26 підрядів на капремонти місцевих вулиць

За липень-серпень поточного року Іванівська сільська рада, що на Вінниччині, віддала ТОВ “Леон-Ш” 26 підрядів на суму 36,53 мільйонів гривень. Це 86% від вартості усіх контрактів укладених сільрадою за цей період. Відповідна інформація розміщена в системі моніторингу публічних закупівель bi.prozorro.org.

Фірма-підрядник виконуватиме капремонти вулиць в селах Пиків, Шипіївка, Майдан-Бобрик, Уладівка, селищі Матяшівка та звісно ж селі Іванів. Переважну більшість замовлень, а саме 20, “Леон-Ш” отримало за безконкурентною системою, підписавши із замовником прямий договір без проведення попереднього аукціону. Ще за 6 договорів можна було б поборотись, однак на оголошені сільрадою відкриті торги з особливостями ніхто крім ТОВ “Леон-Ш” не приходив. Як наслідок номінальна економія замовника на всіх 26 закупівлях склала лише 22,5 тисячі гривень. 

Тим не менш, документи подані фірмою на відкриті тоги дозволили побачити, що переважна кількість техніки, яку підприємство планує використовувати під час ремонту, є орендованим або залученим за договором надання послуг. Зокрема будівельна техніка належить ТОВ “Укршляхбуд-1” Семена Кеяна, ТОВ ”Альянс-Альфа” Анатолія Довгалюка,  ТОВ “Укртранс-Експрес” Охика Арменакяна, йому ж тільки в статусі ФОПа.

Що ж до самого виконавця, то власниками ТОВ “Леон-Ш” вказані вже згадані Анатолій Довгалюк, якому окрім того належить ПП “Беркут-АМД” та Охик Арменакян. Обидва підприємці, як власне й сама фірма, зареєстровані у місті Калинівка, на Вінниччині. 

За час роботи з Prozorro ТОВ “Леон-Ш” встигло підписати вже 360 договорів на 301,24 мільйон гривень. Іванівська сільська рада входить в трійку найбільших замовників фірми. За роки співпраці сторони уклали контрактів на 55,83 мільйонів гривень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *