Кропивницька міськрада може переплатити понад 400 тисяч на капремонті ліцею «Науковий»

Управління капбудівництва Кропивницької міської ради за результатами відкритих торгів обрав підрядника для виконання капітального ремонту покрівлі комунального закладу «Ліцей «Науковий». Договір, на суму 10,15 млн грн, планують підписати з ТОВ “Кіровоградський будівельний альянс”. Відповідне повідомлення замовник оприлюднив на сторінці закупівлі в системі Prozorro.

Конкуренцію потенційному переможцю на торгах склало ПП “Будівельна компанія “Моноліт-С” Володимира Бугаєнко. Підприємство запропонувало виконати роботу за 10,69 мільйонів гривень. Під час проведення аукціону обидва учасники не змінювали своїх первинних пропозицій, тож перемогу та право на підряд отримав “Кіровоградський будівельний альянс”.

У разі підписання контракту до кінця поточного року фірма має провести демонтаж існуючої покрівлі навчального закладу та встановити нову. Крім того мають бути встановлені водостічні воронки, парапети, звіси та інші дрібні конструкції. 

Проаналізувавши поданий потенційним підрядником розрахунки ми виявили ряд будівельних матеріалів, ринкові ціни на які є дещо нижчими від кошторисних. Найбільше замовник може переплатити за мембрану полівінілхлоридну Protan SE, товщиною 1,5 мм. Її ціна в кошторисі складає 500 грн/м2, в той час як на сайті виробника її ціна 419 грн/м2. Потенційна перепалата лише на цьому матеріалі складає 337,65 тисяч гривень. 

Дещо дешевше можна знайти й оцинковану листову сталь з полімерним покриттям. При ринковій вартості в 365,1 грн/м2 замовнику пропонують платити 420 гривень за “квадрат”. А це додаткові 28,58 тис грн переплати. 

Завищив підрядник і ціну звичайної повнотілої цегли, яку хоче купувати по 7,58 грн/шт, у той час, як її середня ціна на ринку складає порядка 5,5 грн/шт. Відповідно переплата за цей товар потенційно може скласти 45,33 тисяч гривень. 

Як бачимо, лише на цих трьох найменуваннях товару Управління капбудівництва може заплатити зайвих 411,56 тисяч. 

Власником фірми-підрядника ТОВ “Кіровоградський будівельний альянс” вказаний кропивницький підприємець Михайло Сороквашин, якому також належить ПП “Технокомплектсервіс” та частка в ТОВ “Трест-Снаб”. 

 “Кіровоградський будівельний альянс” є активним учасником публічних закупівель. З моменту впровадження Prozorro підприємство підписало через систему 140 договорів на 285,75 мільйонів гривень. Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *