Уїздецький ліцей, що на Рівненщині, з переплатою замовив твердопаливний котел Kronas

Уїздецький ліцей Здовбицької сільської ради Рівненської області готується до опалювального сезону, тож провів відкриті торги для закупівлі твердопаливного котла. При очікуваній вартості в 400 тисяч гривень замовлення зголосився виконати ФОП Мельник Андрій Сергійович. Поставити та встановити котел підприємець готовий за 399,5 тисяч. Відповідна інформація розміщена на сторінці закупівлі в системі Prozorro. 

Техзавдання передбачало придбання котла номінальною потужністю 200 кВт з орієнтовною площею опалення 2000 м2. Характеристики обладнання були один в один скопійовані з моделі Kronas UNIC-NEW/UNIC P на 200 кВт, тож не дивно, що саме її і запропонував поставити Андрій Мельник. 

Враховуючи відсутність конкуренції на торгах номінальна економія склала всього 500 гривень. Однак якщо ознайомитись з пропозиціями на ринку котлів стає зрозуміло, що ліцей суттєво переплатив. Наразі котел Kronas згаданої вище моделі можна знайти за 232,5 тисяч гривень. Ціни на монтаж подібного обладнання дуже відрізняються. Ми знайшли пропозиції і за 3, і за 13, і за 65 тисяч. Однак, навіть за таких умов, загальна вартість замовлення складала б 300-310 тисяч гривень + заробіток постачальника. Для прикладу Орлівський ліцей Березнівської міської ради Рівненської області у той же час замовив більш потужний котел на 250 кВт суттєво дешевше – за 295 тисяч гривень. 

Підприємець Андрій Мельник зареєстрував власний ФОП наприкінці грудня 2021 року. Трохи більше ніж за півтора роки роботи встиг підписати через Prozorro 63 договори на 2,91 мільйона гривень.  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *