Фірма експосадовця за майже 16 мільйонів відремонтує 6 ділянок однієї вулиці у Здолбунові

Провівши відкриті торги з особливостями Комунальне підприємство “Здолбунівське” Здолбунівської міськради визначилось з підрядниками, що проведуть поточний ремонт шести ділянок місцевої вулиці Віли. Перемогу у всіх тендерах здобуло рівненське ТОВ-фірма “Кортакоз”. Загалом за роботу підприємство отримає 15,83 мільйонів гривень, що лише на 0,1% менше загальної очікуваної вартості. 

Загалом за результатами тендерів “Кортакоз” ремонтуватиме:

Техспецифікація замовлених робіт загалом однотипна – латання ям, заміна бортових каменів, ремонт окремих залізобетонних частин каналізаційних колодязів із заміною люків.

Прикметно, що з усього обладнання, яке ТОВ-фірма “Кортакоз” планує використати для виконання замовлень, лише один коток є її власністю. Всю іншу техніку залучає за договорами оренди та надання послуг. 

Допомагатимуть технікою:

  • ТОВ “ДП Меридіан” Євдокії Цісельської з Київщини;
  • рівненський ФОП Шепелюк В’ячеслав Олексійович;
  • ДП “Рівненський облавтодор” філія “Дубровицький Райавтодор”, який наразі перебуває на стадії банкрутства;
  • ТОВ “Теплоенерго Сервіс” рівненських підприємців Володимира Григоренко та Олександра Ревюка.

Ремонти усіх шести ділянок по вулиці Віли підрядник має завершити до 1 грудня поточного року. 

Власником ТОВ-фірма “Кортакоз” вказаний Андрій Мощанецький, якого місцеві журналісти пов’язують з ексмером Рівного, а нині депутатом Рівненської міськради Володимиром Хомком. Сам Мощанецький до бізнесу працював на держслужбі, у 2011-13 роках очолював Міське об’єднання парків культури та відпочинку. Наразі підприємцеві також належить ТОВ “Сарненський асфальтобетонний завод” і ТОВ “Трансконтиненталь Рівне”. 

З моменту впровадження Prozorro ТОВ-фірма “Кортакоз” встигла підписати вже 270 договорів з бюджетниками на загальну суму 1,33 млрд грн. Найбільшу кількість контрактів – 48, фірма підписала саме з Комунальним підприємством “Здолбунівське”. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *