Сільрада замовила з економією 0,1-0,2% фірмі ремонтів доріг на 12 мільйонів

Протягом квітня-травня Піщанська сільська рада, що на Черкащині, уклала 12 договорів на ремонти дорожнього покриття із фірмою «Євробуд-Індустрія». Їх загальна сума – близько 12 мільйонів гривень.

Угоди стосуються поточного та капітального ремонтів доріг у селах Піщана, Бубнівська Слобідка, Шабельники. Економія по всіх закупівлях становить 0,1-0,2%

Найбільші угоди стосуються ремонту вулиці Р. Шеремета у Піщаному за 5,9 млн грн та вул. Котляревського у Шабельниках за 1,8 млн грн. Підрядник закладає вартість асфальту у 4,8 тис грн\т, що загалом відповідає цінам на ринку.

Товариство «Євробуд-Індустрія» зареєстроване у Черкасах. Воно належить Рубіку Абрамяну, а директором нині є Жанна Іващенко. Абрамян, окрім того, є власником фермерського господарства «Робсон», а Іващенко співзасновницею товариства «Смаковинка».

Із 2017 року фірма має публічних угод на більш ніж 800 мільйонів гривень, що укладені переважно із замовниками із Черкащини та Закарпаття. Із Піщанською сільрадою у підрядника 24 угоди на 18 мільйонів гривень.

До вересня 2021 року директором фірми була Юлія Геращенко. У 2018 році вона отримала підозру від Нацполіції за можливе заволодіння бюджетними коштами у розмірі 120 тисяч гривень під час поточного ремонту вулиць у селі Балаклея Городищенського району.

На сьогодні Геращенко значиться власницею товариства зі схожою назвою – «Євротранс-Індустрія». Воно участі у торгах поки не брало, має капітал у 100 гривень і зареєстроване у тому ж офісі, що і «Євробуд-Індустрія».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *