Сільрада на Полтавщині без тендеру та за секретними цінами замовила укриття в школі за 4 мільйона

Відділ освіти, культури, молоді та спорту Коломацької сільської ради на Полтавщині 4 травня уклав черговий договір з ТОВ “БК Масштаб”  на реконструкцію укриття за 3,66 млн грн.

Про це повідомляється в “Прозорро”.

Замовлено улаштування споруди цивільного захисту (найпростіше укриття) по вулиці Шкільній, 2 в селі Василівка. Роботи мають бути виконані до кінця поточного року. Опублікований у системі “Прозорро” документ не містить відомостей про об’єми будівництва та вартість матеріалів, які будуть використовуватися підрядником. 

“БК Маштаб” належить Олександру Батіщеву та Віктору Дуднику. Компанія зареєстрована у селі Коломацьке. У 2020 та 2021 році дохід компанії не перевищував 1 млн грн. на рік, разом з тим у 2022 році фінансові показники суттєво зросли – дохід становив майже 8 млн грн.. Левова частина коштів отримана компанією cаме від сільської ради за виконання договорів підрядів, укладених у 2022 році.

Всього між сільською радою та “БК Маштаб” підписано 4 угоди на суму у понад 12 млн гривень, три з яких у минулому році на реконструкцію укриттів у громаді. Договори укладалися без проведення конкурентних процедур.

До повномасштабного вторгнення громаду вважали фінансово неспроможною та розглядали варіанти її злиття з іншими сусідніми громадами. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *