Сільрада на Одещині без торгів замовила ремонт спортмайданчику та тротуару за понад 2 мільйона

2 травня  Степанівська сільська рада Роздільнянського району на Одещині повідомила про укладання договору з ФОП Худинець Лариса Іванівнана реконструкцію спортивного майданчику за 1,49 млн грн.

Відповідна інформація міститься у системі “Прозорро”.  цією ж підпримицею на суму 596 тис грн.

Згідно опублікованого оголошення, підприємиця Лариса Худинець, 1962 року народження, до кінця поточного року має здійснити реконструкцію спортивного майданчика на території  Яковлівського опорного закладу освіти. Загальна вартість робіт складає 1,49 млн гривень. Разом з тим, чинним закупівельним законодавством визначено, що при закупівлі робіт вартістю понад 1,5 млн гривень замовник, у нашому випадку Степанівська сільська рада, зобов’язаний проводити конкурентну закупівлю.

Сільською радою не опубліковано текст безпосередньо договору, укладеного із Худинець, відповідно відсутня змога визначити об’єми майбутніх робіт, а також вартість матеріалів, які використовуватиме жінка під час виконання підряду. 

Наступного дня після повідомлення про угоду з ФОП Худинець щодо спортивного майданчику  сільська рада повідомила про укладання з нею угоди угоди на ремонт тротуару. Замовлено ремонт тротуару по вулиці Покровській у тому селі Яковлівка, вартістю у майже 600 тисяч гривень. 

Це перші коштовні договори для Ходунець, починаючи з моменту повномасштабного вторгнення військ російської федерації, підписані із розпорядниками публічних коштів. До цього протягом минулого року вона нібито здійснювала технічних нагляд за роботами які проходили на території Роздільського району. 

Всього у її активі 30 договорів на суму у 12 млн гривень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *