Автотранспортники Закарпатської ОДА замовили обслуговування та ремонт 4 автівок Skoda за 144 тисячі

Автотранспортне господарство Закарпатської обласної державної адміністрації 10 травня замовило ТОВ “Закарпат-авто” технічне обслуговування та поточний ремонт службових автомобілів за 144 тис грн.

Про це повідомляється в системі «Про зорро».

Йдеться про обслуговування та ремонт двох кросоверів Skoda Kodiaq 2018 року випуску та двох автомобілів Skoda Оctavia теж 2018 року випуску (усього передбачено 65 послуг).

Ремонт та обслуговування двох кросоверів коштуватиме 72 666 грн. (найдорожче обійдеться заміна наконечників рульової тяги (7 920 грн.), а двох Skoda Оctavia – 71 334 грн. (найдорожче обійдеться заміна передніх гальмівних дисків – по 6 420 грн.).

Закупівля проведена без використання електронної системи, без конкуренції.

ТОВ «Закарпат-Авто» належить мукачівському підприємцеві Сергію Ремезу, який також є співзасновником ТОВ «Автоцентр-Ужгород» і ТОВ «Контраст-Сервіс». У 2012-2019 роках Сергій Ремез був помічником нардепа Михайла Ланьо, який зараз очолює Мукачівську районну раду.

Як повідомлялося, у ТОВ «Закарпат-Авто» замовляло послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів Управління поліції охорони в Закарпатській області за 440 тис грн.

Крім того, у квітні комунальна установа “Управління спільною власністю територіальних громад” Закарпатської обласної ради придбало у «Закарпат-Авто» спочатку кросовер Skoda Kodiaq за півтора мільйона, а потім –  Skoda Superb за 1,58 млн грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *