Тернопільська міськрада без торгів віддала два підряда на 3 мільйона фірмі з “чорного списку” АМКУ

Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Тернопільської міської ради в середині квітня прозвітувало про підписання одразу двох дороговартісних замовлень. Мова йде про капремонти спортмайданчика та підпірної стіни, за які підрядник отримує загалом 2,92 млн грн. 

Без проведення конкурентних торгів замовник обрав виконавцем робіт ТОВ “Том-Інвестбуд”, яке фігурує в так званому “чорному списку” АМКУ, тобто отримувало штрафи за змову на торгах. 

Відповідно до оприлюдненої в Prozorro інформації до кінця 2024 року фірма має виконати наступні роботи:

  • Капітальний ремонт спортивного майданчика за адресою вулиця Новий Світ, 95 в м. Тернополі, за 1,45 млн грн;
  • Капітальний ремонт підпірної стіни та влаштування водовідведення за адресою вул. Лучаківського, 4 в м. Тернопіль, за 1,46 млн грн.

Замовник не розкриває деталей майбутніх ремонтів. Не завантажено ні дефектний акт, ні підсумкова відомість ресурсів, ні навіть самі договори з ТОВ “Том-Інвестбуд”. 

У 2020-му та 2021 роках рішенням Антимонопольного комітету України №72/32-р/к за антиконкурентні узгоджені дії, що призвели до спотворення результатів торгів,  на фірму загалом було накладено 5 штрафів на суму 448 тис грн. 

Тернопільське ТОВ “Том-Інвестбуд” належить місцевим братам-підприємцям Василю та Віталію Мазурикам. Тернопільську медіа пов’язують Мазуриків із мером міста Сергієм Надалом.

Загалом у своєму активі ТОВ “Том-Інвестбуд” має 232 договори на 248,67 млн грн підписані через систему Prozorro.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *