На Кіровоградщині замовник отримає подвійну економію на вугіллі, обравши найдешевшу з 21 пропозицій постачальників  

Виконавчий комітет Вільшанської селищної ради Кіровоградської області 27 квітня уклав з ТОВ «Промтопресурс» про постачання вугілля на суму 236 740 грн (ПДВ 39,4 тис. грн).

Про це йдеться у системі Prozorro.

Згідно з укладеною угодою, до 1 червня підрядник має поставити 38 тонн вугілля заявленими партіями. Вартість тонни вугілля становить 6 230 грн йдеться про довгополуменеве газове вугілля (фракція 13-100).

Як ідеться у тендерній документації замовника, підрядник має надати документацію про якість вугілля під час поставки. У випадку відсутності сертифікатів, замовник може анулювати угоду.

Цікаво, що в тендерній документації замовник прописав мінімум вимог, зокрема відсутність зв’язків із РФ чи Білоруссю, та дозволив надати сертифікати для підтвердження якості під час постачання товару. Підрядникам запропонували вказати лише специфікацію вугілля та пропоновану ціну.

До участі в закупівлі зголосився 21 підрядник. Найвища цінова пропозиція склала 475 000 грн, очікувана вартість, яку готовий був заплатити замовник – 480 000 грн. Відтак, пропозиція ТОВ «Промтопресурс» була найдешевшою і дозволила замовнику вдвічі зекономити.

ТОВ «Промтопресурс» зареєстроване у 2017 році. Раніше було прописане у Селидові Донецької області, а нині у Києві. Засновник – Роман Рашідович Брагін. За період участі в публічних закупівлях фірма отримала 458 угод на 178 млн грн.

Варто додати, що вказане підприємство фігурує у кримінальному провадженні №12020210000000481 від 2020 року, яке розпочало слідче управління ГУНП в Тернопільській області. З однієї з ухвал, оприлюднених у Реєстрі судових рішень відомо, що за версією слідства у 2020 році працівники РДА у Тернопільській області з працівниками ТОВ-ки змовилися для розкрадання бюджетних коштів. Мовляв, тендерну документацію виписали спеціально під це підприємство, а вугілля, яке воно постачає, неналежної якості. Експертиза вугілля вказала, що воно неконденційне і непридатне для опалення. В останній ухвалі за грудень 2022 року слідчі просили у суду дозволу на огляд вугілля в замовника та вказували – є інформація, що 50% від маси вугілля поставленого до закладів освіти Збаразького та Чемеровецького районів складає кам`яна сіль та щебінь, й це взагалі не відповідає технічним вимогам тендерної документації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *