Сільрада віддала два мільйона на ремонт укриття з коштовною шпаклівкою та фарбою

Мліївська сільська рада на Черкащині 25 квітня повідомила про укладання угоди на облаштування укриття у місцевому будинку культури. Вартість робіт оцінили у 2,3 млн гривень, а підрядника знайшли без проведення конкурентної закупівлі.

Відповідна інформація міститься у системі “Прозорро”.

Згідно з договором, опублікованого на сайті публічних закупівель, підрядник, а саме підприємство “Ерабудлайт”, має здійснити поточний ремонт приміщення з облаштуванням у ньому укриття на 100 осіб. Роботи мають бути завершені до кінця цього року. 

Відповідно до локального кошторису, товариство має облаштувати підлогу, вхідну групу, а також замінити інженерні мережі та встановити біотуалети та умивальники. Все це оцінено у 2,5 млн гривень. 

Під час ремонту, зокрема, використовуватимуть шпаклівку “старт” та “фініш” ціною у 24 та 25 гривень за кілограм, відповідно. Водночас у продажу можна знайти пропозиції аналогічного товару за двічі меншу суму. Крім того, є й фарба Feidal kalkfarbe ціною у 220 гривень за літр, коли роздрібні мережі пропонують аналогічну за 140 гривень. 

Підприємство “Ерабудлайт” зареєстроване у Черкасах та належить місцевому бізнесмену Володимиру Зубейку. В активі підприємства 14 угод з розпорядниками публічних коштів вартістю у 14 млн гривень. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *