Закупившись новими авто на 8,6 млн, поліція охорони ще замовляє ТО на 2,5 млн

Управління поліції охорони в Черкаській області замовило послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів за 2,5 млн грн.

Про це йдеться на порталі Прозорро.

Згідно з техзавданням, підрядник повинен протягом року обслуговувати 67 автомобілів, які є в наявності поліції охорони. В тому числі нові авто 2022 року. Загалом договором передбачено 107 послуг: діагностика двигуна, ходової, заміни запчастин, масла, шиномонтаж, фарбування, відновлення після ДТП тощо.

При очікуваній вартості послуг у 3,5 млн грн, переможець торгів – ТОВ «Клік авто» запропонував значно меншу ціну у 2,55 млн грн.

Товариство належить Максиму Ляшенку і зареєстроване в його квартирі, маючи статутний капітал у 500 гривень. Для його підприємства ця угода стала п’ятисотою із управлінням поліції охорони на загальну суму в 15 мільйонів гривень. З іншими замовниками фірма має 9 угод.

До цього поліція охорони вже купила 3 автомобілі Сітроен Берлінго за 3 мільйони гривень, стильний Mitsubishi Eclipce Cross 2/0 CVT Intense із двохлітровим двигуном, потужністю 150 кінських сил за 1,35 млн грн та Skoda Superb за 1,66 мільйона грн та 4 Citroen C-Elysee за 2,6 млн грн.

Тобто на придбання авто охоронці витратили уже 8,6 мільйонів гривень.

Окрім того, у поліції охорони також купили форми на 1,2 млн грн і замовили ремонт фасаду за 3,6 млн грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *