У Полтаві після звільнення мера Мамая змінився підрядник з ремонту вулиць міста

26 квітня Управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Полтавської міської ради повідомило про намір укласти договір із ТОВ “Будівельна компанія Гранд – Строй” на поточний ремонт вулиць міста вартістю 22,02 млн грн. 

Відповідна інформація міститься у системі “Прозорро”. 

За результатом оголошеної на початку квітня закупівлі, свою пропозицію для участі у торгах від полтавських комунальників подало лише одне підприємством –  “Будівельна компанія Гранд – Строй”. Сума їхньої пропозиції лише на декілька тисяч менше очікуваної вартості.  Для цієї компанії це перша участь у торгах, оголошених Полтавською міською радою.

 “Будівельна компанія Гранд – Строй” зареєстроване у місті Гадяч на Полтавщині та належить Віктору Кондратенку, він є  двоюрідним братом чинного депутата Полтавської облради Олексія Матюшенка, представника партії «За Майбутнє». До листопада 2022 року компанія належала Олександру Королю. 

Наприкінці 2022 року саме ця компанія постачала генератори для “Пунктів незламності”, право на що здобула в результаті “вивчення” комерційних пропозицій. 

Разом з тим, саме товариство “Будівельна компанія Гранд – Строй” має понад  50 угод з різними розпорядниками публічних коштів на суму у понад 12 млн гривень, відповідно угода з полтавськими комунальниками стане для них найбільшою. Інші компанії Кондратенка також мають угоди з розпорядниками публічних коштів, зокрема. товариство “КВА” підписало майже півтисячі угод на суму трохи більше 70 млн, а  товариство “Буд-проект-строй” – 100 угод на суму 6 млн гривень, втім майже не мали таких від структурних підрозділів  саме Полтавської міської ради. 

Відповідно до кошторисного розрахунку, запропонованого переможцем закупівлі, він під час здійснення ремонтних робіт буде використовувати асфальтобетонну суміш типу Б марки 1 ціною у 5 тисяч 570 гривень за тонну та бітумну емульсію, ціною 33 тисячі 660 гривень за тонну. Саме на ці матеріали піде більша частина коштів підряду. Ціни відповідають моніторингу автодорівського ДП “ДержДорНДІ”.

 Протягом багатьох років за каденції екс-мера Полтави подібні послуги полтавським комунальникам надавали харківчани, зокрема компанія “Будгранат-7”, а потім місцева компанія “Асфер-груп”. Зміна підрядника співпала з продовженням політичної кризи у місті та звільненням за рішенням Антикорупційного суду очільника міста Олександра Мамая. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *