На Одещині віддають 16 мільйонів на ремонт з коштовним асфальтом фігурантам дорожнього криміналу

Доброславська селищна рада на Одещині 25 квітня завершила три закупівлі послуг з поточного ремонту трьох доріг у громаді. За результатом проведених процедур, всі три договори отримало “Юг строй компані”з цінами на асфальт, що суттєво перевищують середньоринкові.

Відповідна інформація міститься у системі “Прозорро”.

“Юг строй компані” нині має понад 240 угод з розпорядниками публічних коштів на здійснення переважно ремонтних дорожніх робіт. Вартість цих угод перевищує 2 млрд гривень. Компанія належить Людмилі Мальцевій та зареєстрована у місті Южне на Одещині. У 2020 році компанія фігурувала у кримінальній справі, пов’язаній із можливим завищенням вартості будівельних робіт коштом місцевого бюджету Южненської територіальної громади. Слідчий суддя тоді надавав дозволи на проведення обшуків у приміщеннях компанії. 

Водночас підрядник продовжує активно працювати, освоюючи кошти місцевих бюджетів. Так вони здобули право на ремонт вулиці Відродження в селі Кремидівка вартістю 5,7 млн гривень, вулиці Молодіжної в селі Вовківське ціною у 3,7 млн гривень та проспекту Незалежності в самому Доброславі за 6,6 млн гривень. Всі роботи мають бути завершені до кінця 2023 року.

Відповідно до локальних кошторисів, укладених договорів, підрядник буде використовувати дрібнозернистий асфальт типу Б марки 2 вартістю у 7 тисяч 100 гривень. Це суттєво вище середньоринкових цін для подібного асфальту. Всі марки асфальтів, згідно з даними спеціалізованого державного підприємства, на Одещині коштують дешевше 7 тисяч гривень, а ціна дрібнозернистих сумішей коливається в районі 6 тисяч гривень, що є співмірною з ціною у інших регіонах. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *