Інженер технагляду отримав умовний термін за за 3,5 мільйона збитків на ремонті стадіону на Одещині

13 квітня Приморський районний суд міста Одеси затвердив угоду про визнання винуватості між інженером технічного нагляду та представниками окружної прокуратури. Чоловіка обвинувачують у тому, що він не догледів за реконструкцією футбольного поля на території одного з державних підприємств.

Відповідна інформація міститься у реєстрі судових рішень.

Як ідеться з матеріалів справи, у 2021 році між державним підприємством “Одеська об’єднана дирекція будівництва водогосподарських об’єктів” та  товариством “Будівельна компанія “Авра” було укладено договір на реконструкцію футбольного поля у селі Лиманка. Загальна вартість робіт мала скласти 9,8 млн гривень. 

Водночас у ході виконання робіт підрядник неодноразово відходив від запланованого проєкту та використовував відмінні від визначених кошторисом матеріали та їхні об’єми. В результаті державному бюджету було завдано збитків у сумі понад 3,5 млн гривень. Контролювати роботу підрядника і слідкувати, аби він слідував проєкту та кошторису, мав саме інженер технічного нагляду. 

Відповідно у його діях правоохоронці вбачають ознаки злочину, визначеного статтею 367 Кримінального кодексу України, а саме службова недбалість. 

Свою провину чоловік визнав у повному обсязі та погодився на запропоноване правоохоронцями покарання, а саме 3 роки позбавлення волі з іспитовим терміном в один рік. Суд не став заперечувати проти цієї угоди.

Паралельно з цим під слідством перебуває і директор підприємства-замовника. Нині жінку підозрюють у службовому підробленні та розтраті майна. Їй обрано запобіжний захід у вигляді нічного домашнього арешту. 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *