Чернігівське УКБ “докинуло” 2 мільйони фірмі депутата облради на ремонт дитячого садка

Управління капітального будівництва Чернігівської міської ради 25 квітня уклало з ТОВ “Фірма “МЖК-Сервіс” угоду на ремонт з усунення аварій в ДНЗ №26 пошкодженому внаслідок російської військової агресії (коригування 3). Вартість угоди склала 2,1 млн грн.

Про це повідомляється на сайті електронних закупівель «Прозорро».

Закупівлю провели без використання електронної системи за процедурою «Українська Визвольна Війна», що дозволяє швидко проводити тендери в умовах воєнного часу і передбачає участь єдиного учасника.

В обґрунтуванні прямого договору зазначено, що під час виконання зазначених робіт на об’єкті були виявлені додаткові роботи, що потребують виконання для повного завершення об’єкта, але не були враховані при розробці проектної документації.

У календарному графіку виконання робіт зазначено, що до кінця серпня фірма має провести роботи у дитячих павільйонах, відремонтували санвузли, стелю в приміщеннях 30, 31 та підвіконня, підлогу в коридорі, відремонтувати зону роздачі їжі та ґанки. 

Як повідомляють “Наші Гроші. Регіон”, наприкінці серпня 2022 року управління капітального будівництва Чернігівської міської ради замовило у ТОВ “Фірма “МЖК-Сервіс” ремонт з усунення аварій в ДНЗ №26 пошкодженому внаслідок російської військової агресії за 5,5 млн грн. Однак, в укладеній додатковій угоді наприкінці року обсяг закупівлі зменшили до 4,9 млн грн. Підрядник мав замінити віконні та дверні конструкції, улаштувати зовнішні та внутрішні відкоси, відремонтувати пошкоджені зовнішні стіни, відновити покрівлю, відремонтувати ганок та інше. 

ТОВ “Фірма “МЖК-Сервіс” засноване в 1993 році в Чернігові. Спеціалізується фірма на будівництві житлових і нежитлових будівель. Власником фірми є Ігор Желдак – депутат Чернігівської обласної ради від партії “Рідний дім”. З 2015 до 2020 рік був депутатом Чернігівської міської ради.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *