Однопартієць мера Черкас отримав ще 2 мільйона за шелтер, який все ніяк не добудує 

Наприкінці березня департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради перерахував товариству “Колтех-транс” ще 2,2 млн грн за будівництво тимчасового притулку для переселенців по вулиці Кобзарській 28, який планувалося відкрити ще восени минулого року.

Відповідно до інформації порталу Є-data, за виконання відповідних робіт підрядник вже отримав 11,2 млн гривень, втім поки про введення його в експлуатацію мова не йде. З початку вартість договору складала 18 млн гривень, а завершити його мали до 23 листопада минулого року. Але з часом у договір неодноразово вносилися зміними, якими відтермінувався термін завершення будівельних робіт. Нині ж роботи ніби то мають завершити до кінця травня 2023 року. 

Наприкінці 2022 року між департаментом освіти та гуманітарної політики та товариством “Колтех-транс” було укладено також договір на додаткові роботи на об’єкті, вартістю у понад 6 млн гривень. Крім того, згідно з прийнятою 14 лютого Черкаською міською радою програмою соціально-економічного розвитку, вартість об’єкта може скласти у сумі майже 40 млн гривень. Наразі відповідні зміни або коригування до договору підряду не внесені. 

За словами місцевих чиновників, за результатом виконання робіт на об’єкті має бути облаштовано 24 міні-квартири, які використовуватимуться вимушеними переселенцями у якості тимчасового житла.

“Колтех-транс” належить родині підприємця Сергія Колесниченка. У 2020 році він балотувався у міську раду по списку партії “За майбутнє”, яку очолює міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *