Чернігівські комунальники купили автопідйомника у підприємства кандидата у депутати

КП “Чернігівське тролейбусне управління” Чернігівської міської ради 22 березня уклало угоду з ТОВ “Автоград-2007” на придбання автопідйомника за 4,63 млн грн.

Закупівлю провели без використання електронної системи «Прозорро».

За умовами укладеної угоди, поставити автопідйомник АТ-18/6 на шасі ISUZU NPR 75L виробника ПП “ВКП “Альфатекст” ТОВ “Автоград-2007”  має до кінця 2023 року. У технічних вимогах зазначено, що управління закуповує автопідйомник телескопічний АТ-18/6 з робочою висотою підйому 18,0 метрів на шасі ISUZU NPR 75L новий, шасі та підйомне обладнання виробництва не раніше 2022 року.

Зауважимо, що в лютому тролейбусне управління оголошувало відкриті торги з особливостями на придбання автопідйомника з очікуваною вартістю 4,63 млн грн. Однак закупівлю відмінили через відсутність пропозицій.

Власниками черкаського ТОВ “Автоград-2007” є Андрій Каданцев, який очолює Громадську молодіжну організацію Черкаський спортивно-технічний клуб “Гранд-Універсал, а також Дмитро Майданик, який балотувався до Черкаської міської ради від Всеукраїнського об’єднання “Черкащани”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *