Франківські чиновники за 4 мільйона замовили благоустрій біля 4 будинків фірмі бізнесмена, який був спостерігачем від екс-нардепа Шевченка

Управління капітального будівництва Івано-Франківської міської ради 19 квітня замовило ТОВ “Стартгруп” послуги з благоустрою за 3,70 млн грн.

Про це повідомляється в системі «Прозорро».

Йдеться про благоустрій прибудинкової території вул. Чорновола, 115, 117, 117а, 117б в м. Івано-Франківську. Підрядним зобов’язався демонтувати старі бордюри та бруківку, встановити нові, а також влаштувати мережу дощової та побутової каналізації, дорожні корита парковок, гойдалки, лавки, прибрати та вивезти сміття.

Закупівля проведена за процедурою «відкриті торги з особливостями». “Стартгруп” був єдиним учасником.

Очікувана вартість становила 5,01 млн грн. Тобто економія склала 35%.

Франківське ТОВ «Стартгруп» належить Андрію Тороусу із села Вовчинець Івано-Франківської області. Він також є співзасновником ГО «Своє місто».

У 2012 році Тороус був офіційним спостерігачем на окрузі в Івано-Франківську від кандидата в нардепи Олександра Шевченка, який у 2015 році обрався в парламент від «Блоку Петра Порошенка», а згодом вийшов із фракції.

Згідно з «Прозорро», з 2020 року “Стартгруп” отримало 17 підрядів на загальну суму 28,95 млн грн., з яких 15 замовлень – від  Управління капітального будівництва Івано-Франківської міської ради та Департаменту інфраструктури, житлової та комунальної політики Івано-Франківської міської ради.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *