Три компанії дружно розіграли мільйон доларів на ремонт портових кранів на Одещині

18 квітня державне підприємство «Ізмаїльський морський торговельний порт» завершило закупівлю послуг з поточного ремонту трьох портових кранів, розділивши їх на лоти. В результаті участь у аукціонах взяло три підприємства, кожне з яких отримало по одному підряду. Відповідна інформація міститься у системі “Прозорро”.

17 березня 2023 року портовики оголосили закупівлю, що складалася із трьох лотів, а саме ремонту портального крану «Альбатрос» інвентарний № 38, очікуваною вартістю 11,5 млн гривень, крану «Альбатрос» інвентарний № 61, очікуваною вартістю 12,5 млн гривень, та ремонту крану «Сокол», інвентарний номер якого – 58, а очікувана вартість складала 12,7  млн гривень.

За результатом прийому пропозицій учасників участь у першому аукціоні взяло два підприємства – товариство “КранТехЕлектро” та “Транс-сервіс-Ктт”. Саме останнє і здобуло перемогу на укладання договору, запропонувавши ціну у 11,4 млн гривень. 

У розіграші другого лоту участь взяли вже три учасники. До вже загаданих вище “КранТехЕлектро” та “Транс-сервіс-Ктт” долучилось також товариство “Ремтехморпорт”. Перемогу здобуло “КранТехЕлектро” з ціною у 12,4 млн гривень. 

У третій закупівлі, оголошеній портовиками, участь взяли два учасники –  “КранТехЕлектро” та  “Ремтехморпорт”. Саме останній здобув перемогу з ціною у  12,4 млн гривень. 

Товариство “Транс-сервіс-Ктт” зареєстроване у Одесі. Його бенефіціарами є громадяни Чехії Стари Мілош та Михайло Щіголь. Попри іноземне коріння, фірму пов’язують із українським бізнесменом Петром Татієвським. В активі компанії нині понад 150 угод з розпорядниками публічних коштів, переважно морськими портами, на ремонт та поставку різної техніки. Вартість цих угод перевищує 0,5 млрд гривень.

Інший учасник-переможець закупівель товариство “КранТехЕлектро” зареєстроване у Миколаїв та належить Дмитру Руденку. У активі у підприємства 45 договір з розпорядниками публічних коштів на суму у понад 140 млн гривень. Левова частина угод укладена за результатом конкурнетних закупівель, у 8-ми з яких підприємство “змагалося” з “Транс-сервіс-Ктт”.

Третій учасник і майбутній підрядник портовиків, ще одне одеське підприємство  “Ремтехморпорт”, належить Олександру Квінчуку, що має найбільшу частку, Юлії Андрієнко та Олександрі Квінчук. У активі компанії 73 угоди з різними розпорядниками коштів, серед яких переважно також морські порти, на суму у майже 200 млн гривень.

Всі три компанії мають відремонтувати “ввірені” їм крани до кінця поточного року. Всі угоди не містять інформації про вартість матеріалів та обладнання, які використовуватимуться під час ремонту, а також сертифікатів країн-виробників майбутніх запасних частин, якими будуть обладнані відремонтовані крани. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *