Поліція Чернігівської області відхилила втричі дешевшу від очікуваної вартості пропозицію ФОПа через аномальну низьку ціну

оловне управління національної поліції в Чернігівській області 5 квітня за результатами відкритих торгів з особливостями уклало угоду з ФОП Ткач Олег Володимирович на закупівлю електричного обладнання для двигунів і транспортних засобів на 835 тис. грн.

Про це йдеться на ресурсі “Прозорро”. 

За умовами угоди, ФОП Ткач Олег Володимирович має поставити 76 найменувань товарів.

Очікувана вартість закупівлі становила 1,2 млн грн. Конкуренцію на торгах ФОПу Ткачу Олегу Володимировичу з пропозицією у 835 тис. грн склав ФОП Гапонов Андрій В’ячеславович, запропонувавши пропозицію у 485 тис. грн.

Дешевшу майже втричі від очікуваної вартості пропозицію ФОПа Гапонова Андрія В’ячеславовича замовник відхилив, оскільки у визначений замовником термін підприємець не надав обгрунтування аномально низької ціни.

У  ФОПа Ткача Олега замовник знайшов невідповідності у тендерній пропозиції, зокрема відсутня довідка в довільній формі щодо відсутності підстав про відмову учаснику згідно  абзацу 14 п.44 Особливостей в п. 11 до розділу III тендерної документації, погодження з проєктом договору. Однак дозволив виправити невідповідності впродовж 24 годин.

5 квітня ГУНП в Чернігівській області уклало угоду з ФОП Ткач Олег Володимирович.

Зауважимо, що ціни ФОПа Ткача Олега на товари значно вищі ніж пропонував ФОП Гапонов Андрій. Для прикладу, Ткач поставить замовнику п’ять котушок запалювання ВАЗ 2107 інжектор 1.6L 8 клапанів за 1,78 тис. грн за одиницю, натомість Гапонов Андрій пропонував їх поставити за 1,03 тис. грн за одиницю. Тобто різниця склала в 42%.

На prom.ua замовити котушки таких характеристик можна за 1,2 тис. грн. 

Ткач Олег Володимирович зареєстрований як ФОП з 2018 року у Вінниці. Спеціалізується підприємець на роздрібній торгівлі деталями та приладдям для автотранспортних засобів. З 2018 року фірма отримала держзамовлень на 98,4 млн грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *