У Черкасах новостворений департамент замовляє поточний ремонт доріг на 43 мільйони

Департамент дорожньо-транспортної інфраструктури та екології Черкаської міської ради оголосив тендер на поточний ремонт доріг на 43,12 мільйона гривень.

Аукціон має відбутися 13 квітня. Нині триває період подання пропозицій.

За техзавданням передбачено фрезування 38 200 квадратних метрів дорожнього покриття. Для ремонту планується використати більше 5 тисяч тонн асфальту дрібнозернистого і ще 700 тонн асфальту крупнозернистого.

Зазначимо, що департамент дорожньо-транспортної інфраструктури та екології утворили в Черкаській міській раді на початку березня. Він по суті перебрав на себе повноваження департаменту ЖКК, який раніше займався вуличною інфраструктурою.

Керівником департаменту став Сергій Отрешко, який до цього багато років був на керівних посадах у ЖКК, а останнім часом був в.о. директора департаменту.

У 2022 році замовником послуг із поточного ремонту був департамент ЖКК. Тоді ця послуга обійшлася у рекордні для Черкас 96 мільйонів гривень. Всю суму освоїло товариство «Колтех-транс», що належить однопартійцю мера Черкас Бондаренка – Сергію Колесниченку. Тоді були проведені тендери на 54 млн грн та 42 млн грн.

У попередні роки головним замовником теж був департамент ЖКК, інколи – КП ЧЕЛУАШ. Головним «бенефіціаром» дорожніх поспіль також був Колесниченко.

2021 рік – сума послуги 74 млн грн – «Колтех-транс», 2020 рік – сума послуг 35 млн грн (ПП Дорстрой 26 мільйонів від ЖКК, «Колтех-транс» 9 млн від КП ЧЕЛУАШ. 2019 – сума послуг – 48,6 млн грн (24,5 млн грн «Колтех-Транс», 24,1 млн грн – ПП Дорстрой), 2018 – сума послуги 24 млн грн ( “Черкаси доргстрой” – 20 млн від ЖКК і 4 від ЧЕЛУАШ).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *